Anasayfa
|
Kurumsal
|
Reklam Görselleri
|
İnsan Kaynakları
|
Haberler
|
SSS
English
Süratle, Özenle
İNTERNET ŞUBESİNE GİRİŞ
Kurumsal » Sponsorluklar
Yeşilay

SÜRAT KARGO VE YEŞİLAY BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EDİYOR…   

Sürat Kargo olarak ülkenin en saygın kurumları ile yan yana olmaya devam ediyor ve Sorumluluklarımızın bilincinde hareket ediyoruz. Ülkemizden aldığımızı yine ülkemizin hizmetine sunmayı amaç edinerek Ülkenin en saygın Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Yeşilay ile birlikte ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz.  

Bizler de büyük değişim için küçük bir dokunuşta bulunmak istedik. Türkiye genelinde bulunan 710 teslimat birimimiz ile Yeşilay tarafından gönderilen Bağımlılıkla Mücadele Eğitim programına ait dokümanları okullara ulaştıracağız. Biliyoruz ki eğitim ile bilinçli bir toplum yaratarak çağımızın sorunları olan birçok kötü alışkanlığın önüne geçebiliriz. Sağlıklı bir nesil için bizler üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız. 

Galatasaray

Türkiye'nin En Sevilen Markaları Yeşil Sahalarda Buluştu, Galatasaray ve Sürat Kargo, Sponsorluk İçin El Sıkıştı

Galatasaray futbol takımına, kargo sektörünün genç ve yenilikçi markası Sürat Kargo sponsor oldu. Galatasaray,  kargo sponsorluğu için el sıkıştığı Sürat Kargo ile sponsorluk anlaşmasını 19.01.2017 Ocak Perşembe günü Florya Metin Oktay Tesislerinde düzenlenen imza töreniyle duyurdu.

Sürat Kargo olarak 5 binin üzerinde çalışanımızla ve Türkiye Genelinde bulunan yaygın hizmet ağımızla dünden daha çok çalışarak zorlukları kısa zamanda aştık. Türkiye’ de ilk ve tek olan hizmetleri müşterilerine sunmaya devam ederek sağladığımız büyümeyi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz.  Geldiğimiz noktada hem ülkemizle hem milletimizle gurur duyuyoruz. İmzalanan anlaşmanın her iki tarafa da yeni başarılar getirmesini diliyoruz.

Fırtına’ya Sürat Yakışır

Trabzonspor ve Sürat Kargo, sponsorluk için el sıkıştı

Trabzonspor, kargo sponsorluğu için sektörün genç ve dinamik firması Sürat Kargo ile anlaştı. Sponsorluk anlaşması 21 Mart, Salı günü Medical Park Arena’da düzenlenen törenle imzalandı.

Karadeniz Fırtınası Trabzonspor ile Türkiye’de kargo sektörünün yenilikçi ismi Sürat Kargo arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, iki büyük markayı ‘Daha Sürat’li bir Fırtına’ sloganıyla bir araya getiriyor.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Ahmet Çubukçu düzenlenen imza töreninde anlaşmaya ilişkin şunları söyledi:

“Sürat Kargo, sizlerin de bildiği gibi sektörünün en genç firmalarından biri. Çok kısa süre içinde önemli bir ivme yakalayarak kendi alanında başarılı bir konum elde etti. Onların bu dinamizmi ile Trabzonspor'un dinamizmi birbiri ile örtüşüyor. Ben, bu iki güzide markanın birbirlerine başarı ve şans getireceklerine yürekten inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

Sürat Kargo Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Öztürk ise şu değerlendirmeyi yaptı:

“Spor kulüplerine destek vermeyi kendisine amaç edinmiş firmamız Sürat Kargo ve Türk futbolunun en önemli dört markasından biri olan Trabzonspor bugün sizlerin huzurunda güçlerini birleştiriyor. Birçok sektörde hizmet veren Sürat Kargo bugünden itibaren futbolda bir dev isim; Trabzonspor için taşımaya başlayacak. Diliyorum ki bu anlaşma her iki markayı da daha büyük başarılara taşıyacaktır.

Bizler ülkesini seven ve her daim ülkesinin çıkarlarına hizmet eden markalarız ve bugün de yine ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir aradayız. Sürat Kargo olarak beş binin üzerinde çalışanımızla ve Türkiye genelinde bulunan yaygın hizmet ağımızla dünden daha çok çalışarak zorlukları kısa zamanda aştık. Türkiye’ de ilk ve tek olan hizmetleri müşterilerine sunmaya devam ederek sağladığımız büyümeyi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Geldiğimiz noktada hem ülkemizle hem milletimizle gurur duyuyoruz. İmzalanan anlaşmanın her iki tarafa da yeni başarılar getirmesini diliyorum."

TFF

Türkiye'nin Genç ve dinamik firması Sürat Kargo, ülkemizin tanıtımı için büyük önem taşıyan Türk sporuna, yaptığı çeşitli sponsorluklarla destek vermiştir.
Sürat Kargo, 2010 yılından itibaren Türkiye Futbol Federasyonu ve Türk Milli Futbol Takımları'nın resmi kargo sponsorudur. Bu süreçte Sürat Kargo, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türk Milli Futbol Takımları'nınyaşadığı ve yaşattığı başarı ve coşkuda hep destek, tam destek vermeye devam etmektedir.

www.tff.org

BURSASPOR

1963 yılında, Salih Kiracıbaşı başkanlığında kurulan ve 2009-2010 sezonunda Süper Lig şampiyonu olarak 5. Büyük ünvanını alan Bursaspor'un tüm kargoları Sürat Kargo tarafından taşınmaktadır.

www.bursaspor.org.tr

2013 MARİFED Altın Sponsorluğu

TUSKON kurucu üyesi olan ve bugün itibariyle bünyesinde 38 dernek ve bu derneklere üye 13.200’den fazla işadamına hizmet vermekte olan MARİFED’in 2013 yılı Altın Sponsoruyuz.
Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu (MARİFED) ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak, bölgesel ve sektörel kalkınma projeleri geliştirerek uluslararası entegrasyona ve rekabet gücünün artırılmasına yönelik çalışmalar yapmak amacıyla 2004 yılında Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren 8 işadamı derneği tarafından kurulmuştur.

www.marifed.org.tr

Özürlüler Vakfı

Sosyal konulara duyarlılığımız 3 senedir Özürlüler Vakfı’na sponsor olarak kendini göstermektedir. Ülkemizin bu bilinen ve çok dikkat edilmeyen bu önemli konusunda Özürlü vatandaşlarımızın yanında yer almaktan mutluluk duymaktayız.

www.ozurlulervakfi.org.tr

Eskişehirspor

19 Haziran 1965 tarihinde kurulan Eskişehirspor'un tüm kargoları Resmi Kargo sponsoru olarak Sürat Kargo tarafından taşınmaktadır.

www.eskisehirspor.com