Anasayfa
|
Kurumsal
|
Reklam Görselleri
|
İnsan Kaynakları
|
Haberler
|
SSS
English
Süratle, Özenle
İNTERNET ŞUBESİNE GİRİŞ
Haberler
SuitGuard ile kargolar koruma altında

Sürat kargo olarak yepyeni bir yenilik ile müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Suitguard adını verdiğimiz korumalı ambalajlar ile müşterilerimize ait olan hassas ve kırılması muhtemel kargolarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde ambalajlayarak taşıyoruz. Böylece Hassas ürünlerin taşıma problemini ortadan kaldırıyoruz. Şu an itibari ile tüm şubelerimizde bu ambalaj kutularımız bulunmakta ve müşterilerimiz hassas kargoları için ambalaj arama ihtiyacı hissetmemektedirler.Bu hizmetimizde hiçbir kargo firmasının yapamadığı bir imkan sunuyor ve 2. El ürünlerede 1.000 TL ye kadar sigorta yapıyoruz.

İşleyişimiz çok basit.

Şubelerimize ellerinde kırılabilmesi muhtemel cep telefonu, tablo, laptop, elektronik eşya gibi kargolar ile gelen müşterilerimize uygun ambalaj paketi seçiliyor ve müşterimizin gözü önünde kargosu paketleniyor. Özel katlama ve güvenlik nedeniyle müşterilerimizin kargoları varacağı noktaya kadar kırılmadan, dökülmeden sağlıklı bir şekilde ulaşıyor. Böylece hem taşınması sıkıntılı olan kargolar taşınmış, hem de müşterilerimize sorunsuz hizmet verilmiş oluyoruz.
Korumalı küçük boy kutu, korumalı orta boy kutu, Köpük ve Laptop adını verdiğimiz 4 farklı ambalaj çeşidimiz ile hizmet sunuyoruz.
Biz sürat kargo olarak yaklaşık 2 sene önce normal kutularımızı da hediyelik kutu haline getirmiştik. Bizim için tüm müşterilerimizin kargoları hediyelik paket kadar değerlidir.

Diğer Haberler
- Sürat Kargo A.Ş. Adına Önemli Duyuru
- Sürat Kargo'dan Sanal Şube
- Sürat Kargo’nun Araçları Artık %100 Elektrikli
- Değerli İş Ortağımız;
- KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
- KARGO İŞLEMLERİNDE KİMLİK TESPİTİ ZORUNLULUĞU