Anasayfa
|
Kurumsal
|
Reklam Görselleri
|
İnsan Kaynakları
|
Haberler
|
SSS
English
Süratle, Özenle
İNTERNET ŞUBESİNE GİRİŞ
Sürat Anında
Siz nerede, kargonuzun bilgileri orada!
Gönderici de olsanız alıcı da, Sürat Kargo gönderinizin bilgilerini SMS, elektronik posta ya da web sitesindeki online takip yoluyla size ulaştırır. Sürat Kargo Türkiye'de bir ilke imza atarak, kargonuzun müşterinize teslim edildiği anda teslimat bilgilerinin sisteme girmesini sağlıyor. Sürat Kargo kuryeleri teslimat anında teslimatın zamanı ve durumu ile ilgili bilgileri cep telefonundan sisteme yönlendiriyorlar. Böylece kuryenin gönderdiği SMS, diğer kargo şirketlerinde olduğu gibi “önce şubeye, sonra müşteriye” gibi bir yol izlemeden anında müşterimizin cep telefonuna ulaşıyor.

Kargom Nerede? Kargonuzun nerede olduğunu, web sitemizden “Kargom Nerede” sayfasına bağlanıp, kargo takip numarasını girerek anında öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Şifre Vereceğimiz kullanıcı adı ve şifresi ile web üzerinden kolaylıkla gönderilerinizi, gelen kargolarınızı ve cari hesap özetlerinizi anında görebilirsiniz.

Göndericiye SMS/e-posta Kargonuz alıcıya ulaştığında, haberi anında SMS/e-posta ile sizde.

Alıcıya SMS/e-posta Adınıza gönderilen kargo, gönderici şubemize teslim ettiğinde, haberi anında SMS/e-posta ile sizde.

SMS/e-posta ihbarlı Adınıza gönderilen kargo, almanız gereken şubemize ulaştığında, haberi anında SMS/e-posta ile sizde.

Pazarlamacıya SMS Şirketinizin bünyesinde çalışan pazarlama elemanlarınıza, bayilerinize ve müşterilerinize kargoları teslim edildiği zaman teslimat bilgileri anında SMS

Gönderici de olsanız alıcı da, Sürat Kargo gönderinizin bilgilerini SMS, elektronik posta ya da web sitesindeki online takip yoluyla size ulaştırır. Sürat Kargo Türkiye ' de bir ilke imza atarak, kargonuzun müşterinize teslim edildiği anda teslimat bilgilerinin sisteme girmesini sağlıyor.

Sürat Kargo kuryeleri teslimat anında teslimatın zamanı ve durumu ile ilgili bilgileri ceptelefonundan sisteme yönlendiriyorlar. Böylece kuryenin gönderdiği SMS, diğer kargo şirketlerinde olduğu gibi "önce şubeye, sonra müşteriye" gibi bir yol izlemden anında müşterimizin cep telefonuna ulaşıyor.


Tanıtım Filmi
Sürat Sms