Anasayfa
|
Kurumsal
|
Reklam Görselleri
|
İnsan Kaynakları
|
Haberler
|
SSS
English
Süratle, Özenle
İNTERNET ŞUBESİNE GİRİŞ
Kurumsal » Ödüllerimiz

2007 Tüketici ödülü

Henüz çok genç bir kuruluş olan Sürat Kargo, Müşteri memnuniyetini amaçlayan çalışmalarıyla "Tüketici 2007 Kalite ödülü" aldı. Ödülde, 2006 yılının Kasım ayında başlattığı "Anında SMS" projesi önemli rol oynadı. Yaptığımız bu Projenin diğer Kargo şirketleri tarafından da gerçekleştirilmesi, bize ayrı bir kıvanç vermektedir. Genç Bir marka olan Sürat Kargonun, Pazara yeni soluklar getirmesi adına daha yapacağı çok işin olduğunu düşünüyoruz.Bizi bu ödüle layık gören tüm müşterilerimize teşekkür eder, Sizlere çok daha güzel hizmet vermek için geceli - gündüzlü çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

2010 TTKD Tavsiye ödülü

Geliştirdiğimiz teknolojiler ve sunduğumuz hizmetler ile 2010 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneğinin tüketicilere tavsiye ettiği kargo şirketi seçildik. Emeği geçen herkese ve memnuniyetini bildiren tüketicilerimize teşekkür ederiz.

2011 Türkiye’nin Altın Markası

Sürat Kargo Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından 2011 yılı Altın Marka ödülüne layık görüldü.
Tüm Tüketicileri Koruma Derneği üye tüketiciler arasında Kargo Sektöründe ‘markaya ilgi’derecesini araştırdı ve kalite açısından beğeni derecesini ölçtürdü. Son bir yıl içerisinde en çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birinin Sürat Kargo olarak çıktı. Tüm Tüketicilere gösterdiği saygı sebebi ile Sürat Kargo’ya Altın Marka ödülü verildi.

En iyi İnovasyon Ödülüne

Sürat Kargo teknolojiye en fazla yatırım yapan ve kendi yazılımını kullanan bir firmadır. Yaklaşık 2 senedir İhsander önderliğinde Fatih Üniversitesi ve Kosgeb’in destekleri ile yürüttüğümüz ‘inovasyon kültürünü geliştirme’ projesinde Sürat Kargo olarak yaklaşık 20 proje arasından sıyrılarak ‘En iyi İnovasyon Ödülüne’ layık görüldük.  İnovasyon ekibimiz, e-ticaret firmalarının kargolama safhasında ki süreçlerinde kolaylık sağlamak, kargo takip ve raporlamalarını sağlıklı yapabilmeleri için teknolojik destek vermek amacıyla bu çalışmayı yaptı. Projede yapılan temel iş, e-ticaret sitesi ile Sürat kargonun ERP sistemi web server aracılığı ile konuşan hale getirildi. Bu sayede bilgiler online ve devamlı olarak Sürat Kargo ile e-ticaret sitesi arasında akışı sağlandı. Bu projede e-ticaret firmaları için ürünün TC kimlik numarası olan sipariş kodu kullanıldı. Bu kod ile firmalar kargolayacakları ürünlerde Kargo şirketi için yaptıkları gönderici ve alıcı adreslerini her seferinde yazmaktan kurtuldular. Ayrıca Kargo takip için yaptıkları Kargo şirketinden bilgileri kendi sitelerine kopyalama gibi zorluklardan kurtuldular ve tüm kargolama süreçlerini takip edebilir hale geldiler. Bunun yanında firmaların raporlama yapabilmeleri için tüm bilgiler Sürat Kargo tarafından firmalara aktarılır hale getirildi.