Anasayfa
|
Kurumsal
|
Reklam Görselleri
|
İnsan Kaynakları
|
Haberler
|
SSS
English
Süratle, Özenle
İNTERNET ŞUBESİNE GİRİŞ
Haberler
Sürat Kargo'dan Sanal Şube

Sürat Kargo, müşterilerine zaman kazandıracak yeni bir hizmeti daha uygulamaya başlattı. Sürat Sanal Şube adı verilen bu hizmet, müşteriyi şubeye getirmeden internet başında işlem yaptırarak zamandan tasarruf ettirecek. 

Sürat Kargo Sistem Analiz Uzmanı Hamit Karabağ, son yıllarda şirket olarak teknolojik açıdan büyüme gösterdiklerini ve hizmetlerini de her geçen gün bu yönde geliştirdiklerini belirtti. Sürat Sanal Şubecilik sistemi’nin müşterilere sağladığı avantajları ve kolaylıkları anlatan Karabağ: ‘’Bu sistem sayesinde artık müşterilerimiz hem zamandan tasarruf edecek hem de kendi kargo işlemlerini kendileri yapacak’’ dedi. 

Müşterilerinin şubeye gelmeden internet başında kendi fişini kesip barkodunu basacağını vurgulayan Karabağ: ‘’ Kargo operasyonlarında ciddi zaman alan kayıt işlemleri artık sadece 1–2 dakika sürüyor. Böylece, müşterilerimize özel tasarlanan web ara yüzü sayesinde her türlü takip, gruplama, istenilen bilgilere anında ulaşma imkânı sağlanmış oluyor.’’diye konuştu. 

Hamit Karabağ, bu sisteme güvenli, hızlı, kolay erişilebilir ve müşterin ihtiyaç duyduğu her türlü raporlanmaya uygun bir yapıya ihtiyaç olduğunu tespit ettikleri için geçtiklerini söyledi.b Sistem Analiz Uzmanı Karabağ eski işleyiş ile yeni işleyişi karşılaştırarak: ‘’Bu sistem yokken özellikle günlük, çok sayıda kargo gönderimi olan müşterilerin kayıt girişlerinde yanlış bilgi girişi ve kayıtların yetiştirilememesi gibi sorunlar yaşanıyordu. Artık bunları ortadan kaldırmış olduk.’’ diye devam etti. 

İşlemin ve işleyişin çok basit olduğunu da sözlerine ekleyen Karabağ: ‘’ Müşterilerimiz, www.suratkargo.com.trsanalsube web sayfamıza girerek buradan kargo bilgilerini excel dosyasından aktarım ile veya manüel olarak gönderecek. Web sayfasından bilgileri gönderilen kargolara yine web sayfamız üzerinde barkodlar basılacak ve gönderilere yapıştırılarak kuryemize teslim edilecektir.’’ diye konuştu.

Diğer Haberler
- Sürat Kargo A.Ş. Adına Önemli Duyuru
- SuitGuard ile kargolar koruma altında
- Sürat Kargo’nun Araçları Artık %100 Elektrikli
- Değerli İş Ortağımız;
- KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
- KARGO İŞLEMLERİNDE KİMLİK TESPİTİ ZORUNLULUĞU